» » » LİPO LAZER

LİPO LAZER

19-07-2019, 02:38 2556

LİPO LAZER

 
LİPO LAZER
Bölgesel olarak yağlanma görülen bölgelerden kurtulmak ağrısız, acısız bir şekilde kurtulmak mümkün. Hareketsiz, sürekli bilgisayar başında oturmadan kaynaklı oluşan yağ kütlesini lipolazer ile yok edebiliyoruz. Düzensiz beslenme ve sürekli uykusuz kalınmasıyla beraber fizyolojik olarak yağlanma kadın erkek fark etmeksizin her kişide görülebiliyor. Hayat koşulları içerisinde sürekli spor yapmak, düzenli ve sağlıklı beslenmek her zaman mümkün olmayabiliyor. Bu durumda en yaygın olarak kullanılan uygulamadır. Lipolazer ile vücutta bulunan doğal yakma mekanizmasını harekete geçirerek, işleme girilen andan itibaren cm ölçüsünde incelme görülmektedir. Vücudun yağ hücrelerini eriterek, yağ oranının düşürülmesi sağlanarak vücudu şekillendirme için kullanılan bir uygulamadır. Uygulamada kullanılan lazer ışınları sayesinde eritilen yağların doğal yollarla ile vücuttan atılması sağlanır.
 
LİPO LAZER UYGULAMASI AĞRISIZ BİR İŞLEMDİR
İşlemin uygulandığı bölgede birkaç seanstan sonra mevcut yağların eritilip, bölgesel bulunan selülitlerin toparlanmasına imkan sağlıyor.
 
LİPO LAZER NASIL UYGULANIR?
Lipo lazer uygulamasından önce kişinin yağ, kas ölçümleri yapılır ve vücudunda ne kadar yağ fazlalığı bulunduğu belirlendikten sonra kişinin beden ölçüleri alınır. Kişiye lazer gözlükleri takıldıktan sonra uygulama yapılacak bölgeye lazer sondaları yerleştirilir. Sondaları sabitlemek için özel bandajlar sondaların üzerine geçirilir. Lenflerin daha kolay çalışabilmesi ve vücuttan yağ atılımın hızlanması için lenf noktalarına (kasıklar veya kol altı) cihaz özel lenf drenaj başlıkları takılır. Aynı anda incelme istenen üç alana uygulama yapılabilmektedir.
 
LİPO LAZER KAÇ SEANS UYGULANMALIDIR?
Lipo lazer, lazer ile uygulanan bir yöntem olduğu için diğer bölgesel zayıflama ünitelerine göre daha kısa sürmektedir. Haftada 2 kere olmak üzere 5 hafta uygulanır. Toplam 10 seans uygulanması gerekmektedir. İşlem öncesinde ve sonrasında bolca su tüketilmesi gerekmektedir.
 
LİPO LAZER UYGULAMASININ AVANTAJLARI NELERDİR?
Cerrahi bir işlem olmadığı için herhangi bir kesi veya enjeksiyon uygulanmamaktadır. Uygulanacak olan bölgeler önceden rahatlıkla belirlenebilmektedir. İşlemden sonra kabarma, yaralanma, çukurlaşmalar görülmemektedir. Uygulamadan çıktıktan hemen sonra günlük hayata dönme imkanı tanımaktadır.

BENZER KONULAR

   nexus  WhatsApp      
   nexus  Bizi Arayın