SOĞUK LİPOLİZ

SOĞUK LİPOLİZ  

SOĞUK LİPOLİZ

İnsan vücudunda bölgesel olarak oluşmuş yağlı dokunun vakum aracılığıyla çekilir. -5 ile -10 derece arasında 1 saate yakın süre içinde mevcut yağlar dondurularak kristalleşip vücuttan atılımını sağlayan ameliyatsız liposuction işlemidir. FDA onaylı kullanılan soğuk lipoliz cihazları kullanılmalıdır. Kişi işlemden çıktıktan sonra günlük hayatına geri dönebilir. İşlem esnasında kısa süreli kızarıklık ve uyuşukluk görülebilir. İşlem sonrasında 3 cm ile 14 cm Arasında yağlı bölgede daralma görülmektedir. Geniş yağ hücrelerin başarı oranı, dar yağ hücrelerine göre daha yüksektir.

Soğuk lipoliz sayesinde yağlar vücuttan birkaç ay içerisinde atılır. Dondurularak kristalleşen yağlar vücuttan terleme ve idrar yoluyla atılmaktadır. Soğuk lipoliz uygulamasında vücuttan ayrılan yağların yerine lifting etkisi yaratarak sıkılaşma sağlar. Vücutta herhangi bir deformasyon yaratmadan yağlı hücrenin vücuttan atılımını sağlatır.

Devamı

 

soğuk lipoliz, soğuk lipoliz nedir, soğuk lipoliz nasıl uygulanır, soğuk lipoliz zararlımıdır, soğuk lipolizin yan etkileri varmıdır
   nexus  WhatsApp      
   nexus  Bizi Arayın