YOSUN MASKESİ

YOSUN MASKESİ

YOSUN MASKESİ
Deniz yosunu içerisinde en fazla radyoaktif kimyasallar için detoks etkisi gösteren maddeyi en çok barındıran besinlerden biridir.
Yosun maskesi, cildi yatıştırıp, cilde esnekliğini veren ve kırışmayı engelleyen cilt bakım türlerinden bir tanesidir.
Yosun maskesinin en önemli özelliği ise her cilt tipine uygulanabilen bir işlemdir. Anti bakteriyel özelliği ile gözenekleri derinlemesine temizlerken, cildin sıkılaşmasına imkan sağlamaktadır.
Devamı

 

yosun maskesi, yosun maskesinin faydaları, yosun maskesi nasıl uygulanır, yosun maskesi nedir, yosun maskesi etkileri

VÜCUT MASAJI

VÜCUT MASAJI

VÜCUT MASAJI
Vücut masajı ile dinlenme, gevşeme amacıyla yapılan masaj türüdür. Dairesel hareketler, ovma ve sert vuruşlar ile vücudun gevşemesi ve kasılmaların açılması sağlanır. Masaj ile ağrıyan kasları yumuşatmaya yardımcı olur. Kan dolaşımının artmasını sağlar. Vücutta yaşanan gevşeme sayesinde kişinin dokuları ve hücreleri canlanarak, yorgunluk ve stres hissinin minimuma indirmesini sağlar.
Devamı

 

vücut masajı, vücut masajı nedir, vücut masajı nasıl yapılır, vücut masajı faydaları

VÜCUT PEELİNGİ

VÜCUT PEELİNGİ

VÜCUT PEELİNGİ
Zamanla dış etkenlerden ve güneşin etkisiyle birlikte vücutta cansız ve mat bir görüntü oluşmasına neden olmaktadır. Bu durumda cildin ihtiyacı olan nemi ve ölü derilerin atılması vücut peelingiyle sağlanabilir. Vücut peelingi, cildin kuruyan bölgelerindeki ölü deriyi atarken yıpranan yerlerin onarılmasını sağlayarak, cilde doğal bir ışıltı kazandırır.
Devamı

 

vücut peelingi, vücut peelingi nedir, vücut peelingi nasıl uygulanır, vücut peelingi faydaları, vücut peelingi fiyatları, vücut peelingi zararlımı, vücut peelingi etkileri

SOMON DNA

SOMON DNA

SOMON DNA
Zamanla çevresel faktörlerden etkilenerek cildin kalitesi bozulabilir. Kolajen  ve elastin yapılarının bozulmasıyla cilt kendini yenilemeye ihtiyaç duyar.
Somon DNA cilt gençleştirme için kullanılan bir mezoterapi yöntemidir. Yaygın olarak gençlik aşısı olarak bilinmektedir.  Cilt yaşımızın ilerlemesi ile kolajen üretimi yavaşladığı için elastik özelliği azalır eski ışıltısını ve nemini kaybeder. Yağ oranının azalması ile çatlaklar ve sarkmalar oluşur.  Cildinizin ihtiyacı olan bu maddeleri barındıran tedavilerden biri de Somon DNA’sıdır. Somon DNA’sından üretilen yoğun B kompleks vitaminler Hyalüronik asit ve peptitler sayesinde yeniden yapılandırılan kolajen elde edilir. Cildin nemlenmesi sağlanır.
Devamı

 

somon dna, somon dna nedir, somon dna nasıl yapılır, somon dna hakkında, somon dna faydalımı, somon dna etkileri, somon dna fiyatları

SELÜLİT MASAJI

SELÜLİT MASAJI

SELÜLİT MASAJI
Selülit , beslenme bozuklukları, kan dolaşımı bozukluğu ve genetik yapıya bağlı olarak bölgesel olarak görülebilir. Selülit masajı ile bu yaşanan problemlerin giderilmesi ve cilt altında sorunlu yapının sağlıklı hale gelmesi için uygulanan masaj türüdür.
Selülit oluşumu sadece kilo alıp vermeye bağlı olarak oluşmaz. Deri altında dolaşımın düzgün ve sağlıklı olmaması sebebiyle oluşan keseciklerin yağ dokusu ile sarılması ile deri altına yerleşen yapılardır.  Genetiklik, yaşam tarzına ve hormonların duruma bağlı olarak ortaya çıkar.
Devamı

 

selülit masajı, selülit masajı nedir, selülit masajı nasıl uygulanır, selülit masajı ne kadar etki olur. kac seansta etkisini gösterir, selülit masajı sonuçları, selülit masajı fiyatları

SAF OKSİJEN TEDAVİSİ

SAF OKSİJEN TEDAVİSİ

SAF OKSİJEN TEDAVİSİ
Canlı varlıklar için vazgeçilmez olan oksijen; vücut dokularının ve  hücrelerinin sağlığı açısından da çok önemlidir. Dolayısıyla cilt bakımı içinde çok önemlidir. Vücut hücrelerinin aktifliğini sürdürmek için ve yenilemek için en başarılı yollardan biridir. Ciltte oluşan leke ve deformasyonun en büyük nedeni ciltte bulunan oksijen eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Oksijen terapisi , genç bir cilde sahip olmak için hücre yenileme özelliği ile kullanılmaya başlanmıştır. Oksijen terapisi uygulamasında deri altına saf oksijen enjekte edilmektedir. Böylece ciltteki deformasyon, sarkmalar ve matlaşmış görüntü giderilmiş olmaktadır.
Devamı

 

saf oksijen tedavisi, saf oksijen cilde nasıl uygulanır, saf oksijen tedavisinin faydaları

RADYOFREKANS YÜZ

RADYOFREKANS YÜZ

RADYOFREKANS YÜZ
Radyofrekans teknolojisiyle cildin daha derininde bulunan yağ dokularında yapısal ve görsel değişiklik imkanı sağlamaktadır. Metabolizmayı hızlandırarak mevcut olan inatçı yağ ve selülitleri dağıtmaktadır. Ciltte yaşanan sarkma problemleri için önlem almak isteyen kişiler için iyi bir sonuç sağlamaktadır. Sistem, her bölgede eş zamanlı olarak epidermis tabakasına zarar vermeden  alt ve üst katmanlar arasında  ısı oluşturur. Oluşan ısı sayesinde kolajen  ve elastin liflerinin artmasını sağlar.
Devamı

 

radyofrekans yüz, radyofrekans yüz nedir, radyofrekans nasıl uygulanır, radyofrekans cilde zararları, radyofrekans cilde etkisi, radyofrekans tedavi sonuçları, radyofrekans tedavi fiyatları

RADYOFREKANS VÜCUT

RADYOFREKANS VÜCUT

RADYOFREKANS VÜCUT
Radyofrekans uygulaması, ısı kontrollü bölgesel incelme yöntemidir. Radyo dalgaları su molekülleri ile iyonları harekete geçirir.
Radyofrekans selülit, bölgesel yağlanma ve yüz bölgesindeki sarkmaları tedavi eden bir uygulamadır.
Radyofrekans uygulamasının bölgesel zayıflamada 3 etkisi bulunmaktadır;
Devamı

 

radyofrekans vücut, radyofrekans vucüt nedir, radyofrekansın yan etkileri varmi, radyofrekans vücut nasıl uygulanır, radyofrekans vücut kac seansta etkisini gösterir

PLAZMA TEDAVİSİ

PLAZMA TEDAVİSİ

PLAZMA TEDAVİSİ
Plazma maddenin 4. hali olarak tanımlanır. Diğer bir deyişle sıvılaştırılmış gaz olarak da bilinmektedir. Plazma enerjisini kullanan sistem ne bir lazer, ne bir koter, ne de bir radyofrekans cihazıdır. Plazma sisteminde cihazın ucu elektriksel bir enerji üreterek deri ile cihaz arasında bulunan havadaki gazın iyonizasyonunu sağlar. Böylece plazma enerjisi nanometre boyutunda (milimetrenin milyonda biri) istenmeyen problemli cilt alanını anında iyonize ederek buharlaştırır.
Devamı

 

plazma tedavisi, plazma tedavisi nedir, plexr, plexr nedir, plazma tedavisi nasıl uygulanır, plazma tedavisinin cilde faydaları, plexr tedavisinin avantajları, plexr uygulama alanları, plexr uygulamasının amacı, plazma tedavi sonuçları, plazma tedavi fiya

MİKRODERMABRAZYON

MİKRODERMABRAZYON 

MİKRODERMABRAZYON
Mikrodermabrazyon, cerrahi olmayan bir işlem olup, yüksek basınç ve mekanik bir sistemle cildin soyulması işlemidir. Böylece cilt yüzeyinde oluşan iz, kırışıklık ve lekeler problemin derecesine göre giderilmiş olur. İşlem uygulanırken bölgedeki kan dolaşımı hızlanır ve böylece alttan taze, pürüzsüz ve canlı bir cilt çıkar. Son derece etkili ve güvenli bir cilt yenileme tekniğidir.
Devamı

 

mikrodermabrazyon, mikrodermabrazyon nedir, mikrodermabrazyon nasıl uygulanır, mikrodermabrazyon hangi durumlarda uygulanır, mikrodermabrazyon faydaları, mikrodermabrazyon yan etkisi varmıdır, mikrodermabrazyon tedavisi nasıl uygulanır, mikrodermabrazyon
   nexus  WhatsApp      
   nexus  Bizi Arayın