LENF DRENAJ

LENF DRENAJ

LENF DRENAJ
Lenf drenaj sistemi vücudumuzda biriken ödem ve suyun vücuttan atılmasını sağlayan sistemdir. Vücuda basınç masajı yapabilen cihazlarla, vücuttaki lenfatik ve venöz dolaşım hızlandırmayı amaçlamaktadır. Böylece damarlar arasında biriken sıvının drene edilmesini kolaylaştırmaktadır. Çeşitli hastalıklar sebebiyle vücutta oluşan ödemin atılmasında, selülit tedavisinde, bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarının etkinliğini arttıran bir yöntemdir. Lenf drenaj bütün bölgesel zayıflama programlarından sonra uygulanabilmektedir. Lenf drenajda amaç parçalanan yağların, lenf sistemine atılarak vücuttan atılmasını sağlamaktır.
Devamı

 

lenf drenaj, lenf drenaj nedir, lenf drenaj hangi tedavilerde uygulanır, lenf drenaj hangi bölgeye uygulanır, lenf drenaj kimlere uygulanır, lenf drenaj faydaları, lenf drenaj kaç seans uygulanır, lenf drenaj kimlere uygulanmaz, lenf drenaj tedavi fiyatla

ÇATLAK TEDAVİSİ

ÇATLAK TEDAVİSİ

PLEXR PLAZMA İLE ÇATLAK TEDAVİSİ

PLEXR maddenin dördüncü halini (PLAZMA) kullanır. Dokular "SÜBLİME EDİLİR”; böylelikle, çevre dokulara istenmeyen miktarlarda ısı iletiminin önüne geçilir. İlk olarak, Plexr plazma ile cilt arasındaki alanda bulunan potansiyel farkı. İkinci olarak, havada bulunan gazların iyonizasyonu (Plazmanın oluşumu). Üçüncü olarak, ısıyı diğer dokulara iletmeden, tedavi edilen dokuların süblimasyonu (katıdan direkt gaz haline geçiş). Kısaca iyonize atmosferik gaz da diyebileceğimiz bu enerji farkıyla çeşitli uygulamalar uzunca bir zamandır sanayide uygulanmaktadır, sağlıkta bunun kullanılabileceği alanlar çevre dokulara zarar vermeksizin istenmeyen doku veya hücre topluluklarının ortamdan uzaklaştırılması olabilir.
Devamı

 

çatlak tedavisi, çatlak tedavisi nedir, çatlak tedavisi nasıl uygulanır, çatlak tedavisinin sonuçları, çatlak tedavisi hakkında

LPG İLE ZAYFILAMA

LPG İLE ZAYFILAMA

LPG İLE ZAYFILAMA

Bağ dokusuna yapılan masaj içerikli bir vücut sıkılaştırma ve selülit giderme işlemidir. Özel LİPOMASAJ tekniği ile döner motorize başlıkları sayesinde bağ dokusu masajı yaparak vücuttaki elastin ve kollajen liflerin aktivitesini arttırıp dokuları yenilemeye, cildi eski elastikiyetine kavuşturmaya yardımcı olur. LPG yöntemiyle cildin mikrodolaşımı yeniden sağlanarak bağ dokusunun kendini tamir etmesine yardım etmekte böylece cildin tonu ve görünümüne katkı sağlamaktadır. Cildin eski elastin ve kollajene dönüşmesiyle cilt kendini toparlar. Sarkmalar ve selülitlerden kurtulmaya yardımcı olur.

Devamı

 

lpg ile zayıflama, lpg ile zayıflama nedir, lpg ile zayıflama nasıl yapılır

AWT TERAPİ

AWT TERAPİ

AWT( AKUSTİK DALGA TERAPİSİ)
Vücutta bulunan fazla yağlı bölgenin, yağını imha ederken aynı seansta o bölgenin sıkılaşmasını sağlayan bir vücut inceltme ve sıkılaştırma programıdır. AWT uygulaması akustik dalga terapisi ile uygulanan bölgenin titreşimlerle sıkılaşmasını ve toparlamasını sağlar. Kötü beslenme, hareketsiz yaşam, sigara, uykusuzluk veya hamilelik gibi durumlarda bağ dokusu zayıflayarak kollejen lifleri elastikiyetini kaybedebilir. Hücrelerdeki yağ üretimi ve yağ yakımı arasındaki dengesizlik, büyük yağ hücrelerinin oluşmasını sağlayarak selülite zemin hazırlar. Bağ dokusunun yapısının bozulması cilt yüzeyinde engebeli bir yapının oluşmasına neden olarak tipik portakal kabuğu görünümü oluşturur.
Devamı

 

awt, awt nedir, akustik dalga terapisi, awt terapisi zararlımı, awt estetik, awt zayıflama, awt tedavi
   nexus  WhatsApp      
   nexus  Bizi Arayın